פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה


שפוי בטוח ובהסכמה:
אחד הדברים והביטויים המרכזיים בעולם הבדס"מ הוא שפוי בטוח ובהסכמה בלעדיו אין בדס"מ, בדס"מ הוא תמיד בהסכמה הוא חייבל להיות בטוח וחייב להיות שפוי בואו נדבר על שפוי בטוח ובהסכמה ולמה בסדר הזה דווקא?

בהסכמה:
המושג הכי לא נתון לויכוח והכי ודאי שקיים בתוך תרכובת המילים הזאת הוא לפני הכל ומעל להכל בהסכמה, בהסכמה אין עליה ויכוח וכל דבר בבדס"מ צריך להיות וחייב להיות מבלי תהיות ובהסכמה מלאה מתוך בחירה של כל הצדדים המשתתפים, הכל חייב להיות בהסכמה.
הסכמה היא הבסיס לכל התחלת קשר מיני יצרי חשוף ונילי וכו' שממנו צומחים הלאה לשאר המושגים ושאר הדברים האחרים, ואם זה לא בהסכמה לא צריך להתקיים ומי שיבצע את האקט ישא בתוצאות וישלח בצדק לבית הסוהר הקרוב אליו.
ההסכמה היא ההתחלה והיא מה שמוביל לאפשר שפוית ובטיחות בתוך הקשר או האקט הבדס"מי שאליו אנחנו שואפים. 

שפוי:

נתחיל מהנתון הכי נתון לויכוח בקהילה הוא מהו שפוי האם שפוי זה רק צלילות הדעת ושפיות הנפש מנקודה רפואית שבדברים וללא אלכוהול או סמים, או האם יש יותר למושג הזה וגם שפוי זו נקודת מבט משתנה מאדם לאדם לפי זווית ראייה של עבר הווה ועתיד ותפיסה של המציאות בהתאם למה שידוע לנו, האם שפוי זהו סממן נורמטיבי חברתי של אידיאל שמוכתב לנו מראש בראש לבחירה, או שאנחנו מכתיבים מה שפוי על ידי ניסיון ולמידה ניסוי ותהייה לעצמנו וכך להבין מהו שפוי בשבילנו בהיבטים של בדס"מ.
עד כמה אולי שפוי הוא הגבולות שבנו הרכים והקשים, והאם שפוי הוא מה שאנחנו מגדירים או מה שמוגדר מראש או שמוגדר ביחד בתוך תבנית זוגית, יש הרבה תהיות לגבי הפירוש הנבון והנכון של שפוי וכך אנחנו צריכים להבין את זאת ולתת לזה להיות, הרעיון המרכזי בשפוי הוא להיות נכונים בתוך התהליך הבדס"מי שנבחר אקט סשן או מערך יחסים, להיות נכונים?
זה להבין שיש לכם ובכם תמיד בחירה ושיש לכם דיאלוג פנימי אנושי כנה שמוביל אותכם לאן שמוביל, ושאתם לא תתחרטו, שאתם מבינים את הבחירה, וקוראים נכון את הסיטואציה, ולומדים מעצמכם, ובעיקרון חוויתם את מה שרציתם כלכך לחוות. 

בטוח:
בטוח זה קודם כל לכבד את האדם גוף ונפש כאחד לכבד את עצמכם ואת מי שמולכם להבין שמולכם יש בן אדם לא דמות לא משנה באיזה משחק תפקידים או אקט אתם נמצאים או עושים, ודרך כיבוד האדם לא הדמות נעשה כיבוד גבולות כיבוד שפיות כיבוד ביטחות כיבוד הסכמה באופן הכי רצוי שאפשר.
בבדס"מ יש הרבה עקרונות שמובילים לביטחות כמו מילת ביטחון ועד שיחת גבולות
ועד ccste, בשביל להביא לביטחות המשתתפים בנפש ובגוף בכל שלב ובכל סיטואציה.
בטוח מתחיל מתקשורת ברגע שנתקשר בכנות עם מי שאיתנו ומי שמולנו וניצור אמון
בתוך עצמנו ואצל מי שאיתנו נוכל לראות את האדם שאנחנו והאדם שאיתנו ולכבד אותו לכבד את הדרך שלנו ושלו ביחד. 


בהסכמה שפוי ובטוח:
בעיני זה שונה זה קודם כל בהסכמה ואז זה יכול להיות שפוי ויכול להיות בטוח, 
אי אפשר בלי הסכמה לכאן או לכאן, הסכמה היא אבן הדרך שמתחילה את כל התהליך הזה
ומניעה אותו.
ואז שפוי השפוי זה השפיות של הבן אדם המסכים לאקט הרעיון שהוא מודע לאן הוא הולך ולאן הוא רוצה להגיע ובמה הוא בוחר, שפוי ונוכל לשאוף לביטחות ליצור תוצר שיהיה בטוח. 
ובטוח זה הביטחון שלנו בעצמנו ובמי שמולנו ועד הביטחון של גופנו ונפשנו במהלך האקט. rack Risk-aware consensual kink

כמו שבכביש חובת הזהירות הכללית היא בכולנו יש הסכמה, כמו שאי ידיעת החוק אינה פותרת אותך מעונש, המודעת לסיכון כשאנחנו בוחרים בבדס"מ בעוד כולנו משתמשים בשפוי בטוח ובהסכמה להגדיר ולגדר מה נכון ומה נבון ואיך להתחיל ולאן לשאוף האלמנט שבאמת משנה הוא ששום דבר אינו בטוח ב100 אחוז.
ברגע שבחרנו להתממש בגוון מיני חשוף אינטימי אגרסיבי בדס"מי לקחנו סיכון ויהיה תמיד סיכוי לסיכון לא משנה מה נעשה, סיכון גופני סיכון נפשי סיכון ריגשי ועוד.
רגש הוא חבל דק מדי ללכת עליו וביטחון הגוף הוא דבר מאוד שביר כשיש צד אחד השואף להיות כנוע וצד אחד השואף להיות דומיננטי יש הבדל בין הוויסות של הכח הנותן לבין המקבל יש הבדל בין פנטזיה למציאות בין סרט למציאות, וצריך להיות בזהיר.

ופש היא דבר מאוד משתנה ומורכב, מסיטואציה לסיטואציה מאדם לאדם מבוקר לבוקר ומערב לערב בהתאם לסביבה רחוקה קרובה, וצריך לשים לב מתי אנחנו יכולים לבחור נכון מתי לא מתי אנחנו באמת עצמנו ומתי לא.
ואף אחד לא קורא את העתיד יש לנו רעיונות לגביו תפיסות פנטזיות אבל לא וודאות אז אולי אין בטוח ואולי זה רק בטוח ובטוח פחות.

ככה או ככה המונחים הבדס"מים פילוסופים האלו נועדו כדי לצמצם נזק ולהיות מודע לכח ולחולשה לצעוד נבון לא רק נכון כי לכולנו  צריך שיהיה ויש אחריות אישית על עצמנו ועל מי שמבקש את קירבתנו האינטימית ולייחס חשיבות לאדם ולא רק לדמות. 


p.r.i.c.k Personal-Responsibility Informed Consensual Kink

כל סשן אקט מיני אינטימי יכול להביא ולעורר בנוסף לעוררות מינית תגובה אישית שונה בהתאם לסיטואציות שונות, לדוגמה אם אתם באים לסשן או להסתשן אחרי יום לחוץ אולי זה ישפיע שונה מאשר כשאתם באים במצב נפשי יותר יציב וערנות יותר חזקה למרות שבכיכול האקט עצמו זהה למה שעשיתם בעבר ומכך קשה לצפות מראש איזה סיכון כרוך אבל אחריות אישית אומרת שאנחנו לוקחים על עצמנו את האחריות לדעת מה הסיכונים ולהחליט אם כדאי או לא. 
מאוד דומה למודעות לסיכון אבל מוסיף אלמנט נוסף של לא רק להיות מודע לסכיון אלא גם לקחת אחריות על החלטות ותוצאות של החלטות, זה אומר להבין שלפני שאתם ניגשים לסשן אתם צריכים עבודה מנטאלית נפשית מצב גופני ולכנות ולהבין שיש בכם תמיד בחירה הבחירה תמיד מתקיים. logo בניית אתרים