פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה


סמל הבדס"מ
סמל הבדס"מ:
יש שיגידו שהסמל נועד להוות גשר בין העולמות והתכנים, 
סמל הבדס"מ מבוסס על צורה עתיקת יומין המכונה הטריסקל (tris-keel) צורת בסיס של שלוש רגליים או שלוש זרועות המתעגלות מתוך המרכז,
ומתמזגות עם מעגל המקיף אותן, הוא נודע גם בכמה שמות הטריסקליון ("שלוש רגליים" ביוונית) וטריקווטרה.


הרעיון לסמל לעולם הבדס"מ נבע מראשיתו מתוך תיאור טבעת הדומה לטריקסל קלטי ואשר מסמנת עבדות ואהבה(בדס"מ ורגש) בספרה של Pauline Reage (שם העת של Anne Desclos ) - "סיפורה של או" (The Story of O, Histoire d'O).
בהתחלה נעשו ניסיונות לייצר עיצוב זהה לתיאור הטבעת בכדי שישמש כסמל לקהילה. ועיצוב ראשוני זה לא שרד לאורך ימים גם בין היתר בשל סיבות משפטיות. עקב כך נולד רעיון לעיצוב שיהיה בהשראת הספר, אבל לא דומה לתיאור המדויק בספר. וכך היה שבסתיו של שנת 1994, יצר Steve Quagmyr את סמל הבדס"מ, שנועד להיות אניגמטי ומסתורי למתבונן הונילי שיתהה על קנקנו כתכשיט תמים המדמה ין וינג ואיזון, אך בעל משמעות נכבדת לעונד אותו. 
הסמל, השואב כוחו מהשילוש הקדוש נשלטים שולטים וסוויצים 
בדס"מ B&D – כבילה ומשמעת, D&s – שליטה וכניעה, ו- S&M – מזוכיזם וסדיזם. ויש שיריחיבו שהסמל מייצג את המוטו בן שלושת המילים להתנהגות בדאסאמית: SSC - בטוח, שפוי ובהסכמה.

"רצינו משהו שחובבי בדס"מ יוכלו לעונדו בדיסקרטיות בשביל לזהות אלה את אלה, אך שייראה כסיכה מעניינת ותו לא למתבוננים מבחוץ. זה היה חייב להיות משהו שלא היה עד כה בשימוש ע"י בני נוער, אופנוענים, או חובבי רוק כבד, ומשהו שסביר כי הם לא יאמצו בעתיד. זה היה חייב להיות משהו מעודן ודיסקרטי מספיק בכדי לעונדו בסביבה ואנילית מבלי לעורר שאלות והרמת גבות, אך ייחודי מספיק בכדי שאלה שבעניין יוכלו לזהותו. סמל שמקור ההשראה לו יהיה הסמל המתואר ב'סיפורה של O', אך לא זהה לו"גבולות במעגל
היחידות הנפרדות של סמל הבדס"מ מייצגות את מגוון האפשרויות הפתוחות בפני היחיד בתוך חווית הבדס"מ והאיחוד בין היחידות בצורת העיגול השלם מייצג את קבלת כל החלקים
ואת הצורך והזיקה ההדדיים הקיימים בין האלמנטים השונים כדי להשיג שלמות בכל תהליך בדס"מי אנחנו זקוקים לאחרים ו לא ניתן לעשות בדס"מ לבד.
הדמיון בין סמל הבדס"מ לסמל היין-יאנג הוא לא סתם הסמל המייצג את הזיקה הניצחית ואת האיחוד הקדוש שבין הזכר לנקבה, את האיזון שבין כל החלקים והמשתתפים והתפקידים.

צבעים:
הצבעים עשויים להשתנות, אך המעגל והקווים המפרידים המעוקלים אמורים להיות בצבע כסוף זהה. הצבע המטאלי הכסוף של הסמל מייצג את כבלי הברזל של בעלות/התמסרות בבדס"מ.
שלושת השדות הפנימיים הם שחורים, ומסמלים את הצד האפל שבמיניות הבדאסאמית.

 "הקווים המעוקלים יכולים להצביע על שוט בפעולה, וצורת המעגל מצביעה על אחדות ועל הגנת הקהילה"


טואול - בניית אתרים