פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה


מקלחות זהב:

משחקי שתן מאוד אהובים הן במסגרות קינקיות ובעיקר בדס"מיות יש משהו מאוד מנטאלי בזה מעורר אולי השפלתי, או אפילו יש שיגידו כיפי?

יש בזה אלמנט מאוד פורקני לצד השולט, ומתמסר ומתחבר לצד המתמסר, וזה נשמע די פשוט לבצע ולא כלכך מאיים, מה קצת שתן יכול לעשות...

בא לכם לנסות משחקי שתן...מה כן צריך לדעת?

בכל פעם שאתה מחליף נוזלי גוף יהיה סיכון מסוים, השתן הוא סטרילי אם האדם המשתין הוא בריא לחלוטין.

שתן יכול להפיץ מחלות כולל זיהומים חיידקיים, פטרייתיים ונגיפיים במהלך האקט והדבר יכול לקרות לרוב אם יש לאחד הצדדים פצע פתוח שתן יכול לגרום לזיהום אם המשתין סובל מדלקת חיידקית או השתן בא במגע עם פצעים וריריות., השתן בדרך כלל לא יגרום נזק אם אין סדקים או עור שבור או פצעים פתוחים.

"קל להתמכר לזה אחרי הפעם הראשונה, מהצד זה ניראה הכי סתמי ופשוט, ובפעם הראשונה יש גם ריגוש של פחד, אבל אחרי זה...ואהו"

לכן יש לברר שהבן אדם שמולכם נבדק ושאתם נבדקתם ונשללתם מכל מחלת מין או פצע פתוח בלשון או בחניכיים או בגוף, ואם אתם רוצים להנות ממקלחות מוזהבות עם מישהו שאינו בטוח במצבו הבריאותי, וודאו שאין פצעים פתוחים עליכם, ובקשו ממנו לכוון למקום אחר מעבר לפה, כמו למשל על הבטן, כך או כך צריך תמיד לדון על המצב הבריאותי לפני כל אקט.

"יש רגעים ביום שאני הולך להשתין ורק חושב עליה מתחתיי"

ובכללי בכל מקום בו אתה משתף נוזל גוף אתה צריך לוודא שאתה לא חולה או סובל מזיהום כלשהו.

הגורם הנוסף שאתה צריך לקחת בחשבון על מנת למנוע סיכונים מכיוון שבלשון יש לעיתים חתכים ופצעים ובחניכיים ופשוט לא להשתין בפה.

"יש בזה משהו מאוד מגרה, הנוזל החם שיוצא עם החום גוף, זה פורקן פשוט אקט פורקני, מאוד משחרר ומנטאלי לעצמך ואל מי שמולך, להשתין ועוד על הפרטנר/ית שלך, היא עוצמת עיניים ומקבלת אותך"

האדם שמבצע את מקלחת הזהב צריך לשתות הרבה מים כשעה לפני
על מנת שהשתן שלו יהיה פחות מר וצהוב, וחשוב גם לבחור את המקום הנכון כמו שרובנו בוחרים את האמבטיה או המקלחת ואז בעצם אתה יכול לשטוף מייד.

במקרה של שתן אנשים פחות מתחברים לאקט כפומבי מה שבטוח מקלחות מוזהבות כנראה לא צריכות להתקיים במיטה שלך, תמיד חשוב שיהיה בסביבה כל מה שתרצה לניקוי ומוכן.

"מצחיק שיש מצב שזה רץ לכל בן אדם בראש מתי שהו במהלך החיים"

וכמובן כמו בכל אקט תנסו להבין את האווירה המהות ההתחלה והסוף וודאו שכל
מי משתתף איתכם יידע מה התוכנית והם מסכימים לחלוטין, הסכמה היא החלק החשוב ביותר בכל אקט מיני.

ואם זה משהו שאתה רוצה לנסות, אתה רק צריך להתפייס עם הרצון שלך לנסות
לתת או לקבל מקלחת מוזהבת ואז לדון בזה עם בן או בת הזוג שלך כדי שתוכלוו לחוות ממקום של הסכמה הדדית, ומשם הדרך להנאה משותפת מהוויה הזו של חילוף נוזלים קצרה.

השתנה נעימה:)
טואול - בניית אתרים