פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה

חניקה אירוטית/משחקי נשימה:

הקדמה:

חניקה נחשבת למשחק קצה לכל דבר ומאוד מעוררת במחלוקת במהלך קיום יחסי מין או בדס"מ, כמובן מכיוון שהחניקה מכווצת או חוסמת לחלוטין את אספקת האוויר של האדם שנחנק, וזה עלול לגרום או לנזק חמור וקבוע בעורקים הקטורידיים ובקנה הנשימה, ובמקרים החמורים ביותר זה עלול אפילו לגרום למוות, באופן ישיר או על ידי התקף לב, כך שאין דרך בטוחה לחנוק אדם.

אני לא ממליץ כאן לחנוק, בשום צורה אלא רק מספק מידע על התפיסה.

הנאה מחנק אירוטי מכונה היפוקסיפיליה או לחלופין הספיקסיופילה

בשביל להבין מה הסיפור ולמה הוא בכלל לגיטימי, ולמה משתמשים בצמד המילים חניקה אירוטית...צריך להיכנס היסטורית לנושא.

היסטוריה:
במאות הקודמות תליית אדם כהוצאה להורג הייתה מאוד מקובלת כעונש על פשע, ושם מסתבר גילו שהמתים בתלייה לעיתים קרובות מפתחים זיקפה, חלקם אפילו "גומרים" לאחר המוות.

ולנוכח התופעה נדרשו התליינים לנקוט באמצעים להסתרת פלג גופם התחתון של התלויים, על מנת שלא לפגוע ברגשות הציבור שצפה בהוצאה להורג.

ובעצם אם נסתכל יותר אחורה, העצמת התחושה הארוטית והגברת האורגזמה כתוצאה מהפחתה בזרימת הדם למוח וחניקה מוכרת לאנושות מזה אלפי שנים.

גם בעמים עתיקים כמו בני המאיה שעסקו בכך לא מעט.

ובעצם כל זה גרם בבוא הימים אפילו למטפלים לחשוב שחנק יכול לטפל באי-אונות.

ויש לציין שבלונדון היו פעם בתי עינוגים שהתמחו בסוג זה של פעילות מינית.

ובימנו אנו

ישנם כמובן אנשים שעדיין עוסקים בחנק כדי לחפש שיא מיני כלשהו,
במיוחד גם בעולם הבדס"מ מנטאלית הם טוענים שהם נהנים להיחנק מכיוון שזה
מחזק מנטאלית את הדומיננטיות של בן הזוג עליהם ומעצים את תחושת הכניעה,
וכך הם נהנים מהתחושה שבחנק עד לשיא המיוכל וראוי לציין שיש כאלו שנהנים גם מהעמדה הדומיננטית להיחנק על מנת להגביר את ההנאה ואפשר להגיד שבשבילהם החוויה האירוטית מועצמת בתנאים של מצוקה גופנית ורגשית.

בעלי ניסיון מיני ולא מיני בחניקה טוענים שיש הבדל מהותי בין חניקת דם
לחניקת אוויר, חניקת דם היא חניקת עורקי הצוואר המזרימים דם וחמצן דרכו למוח ונעשית בצידי הצוואר, וחניקת אוויר היא חניקה של קנה הנשימה, ולגבי חניקת אוויר חניקת קנה הנשימה היא אסורה ולא מומלצת בכלל.

חניקת דם היא חניקה שנעשית על ידי הפעלת לחץ ישירות על העורקים משני
צדי הצוואר ולא על קנה הנשימה המרכזי, ובעצם העורקים האלו נושאים דם עשיר בחמצן מהלב למוח, וכאשר הם דחוסים המוח מאבד חמצן וצובר פחמן דו חמצני, מה שיוצר תחושה מעורפלת ואופורית המגבירה את כל החושים שמובילה לקלות ראש וסחרחורת, ובשילוב שחרור של דופמין וסרוטונין ואנדורפינים מעיצים את העונג המיני, אך.... התחושות אלו יימשכו בין שלוש לחמש שניות, שלאחריהן האדם שייחנק יתעלף, לכן אסור לחנוק יותר משניה שניה וחצי לפי מומחי "חניקה".
בנוסף לא ללחוץ בכוח אלא בעדינות רבה ביותר.

תקשורת:

ולכן גם התקשורת לפני ואחרי ותוך כדי במהלך האקט חשובה והיא מכריעה כמובן מכיוון שהאדם הנחנק לא יוכל לתקשר מילולית בזמן שנחנק, חשוב לבסס פעולה בטוחה כמה שאפשר לקבוע סימני ידיים, ואם כבר אדם מחליט לחונק את בן זוגו או בת זוגו בצורה אירוטית הוא צריך להכיר את נושא ההחייאה, בצורה מלאה.

יש שלל דעות ונושאים שלמים על צורות חניקה אירוטית כמו ויש כאלו אשר התמכרו לריגוש שבחניקה וחונקים את עצמם אפילו.


"חניקה זה ללכת על חבל הכי דק שיש, אין טעם לצעוד בו"

לפי מחקר שנערך בארצות הברית, עלה כי מדי שנה ישנם בין 500 ל-1,000 מקרי מוות שנובעים מחניקה ארוטית עצמית לשם העצמת הסיפוק המיני.

בהתחשב בסיכונים הגבוהים מאוד, אסור לחנוק לבד או בכללי לדעתי בכלל, גם לא חניקה אירוטית.

יש מספיק ריגושים מיניים אחרים להתממש בהם, תנשמו זה בריא יותר.


חשוב לציין הפוסט מדבר על פטיש קיים ונותן מידע על פטיש הקיים ואינו מעודד לקיים זאת בשום צורה, יש אנשים עם פטיש והם לרוב וצריכים להיות בעלי ביטחון עצמי בריא ונטיות שמחות, וכל מטרתם להיות מעוררים מינית. 


טואול - בניית אתרים