פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה

בדסמ ופסיכודרמה כטיפול:

משחקי תפקידים, הם בעצם הגוון התממשות הכי מאפיין לתוך מערכת יחסי בדסמ, מזה אומר?

כמעט בכל היבט שאיך לא נסתכל על זה במערך יחסי שליטה יש תפקיד שאותו אנחנו מתבקשים מסכימים מוכנים לבצע ומתוך הגדרות התפקיד הזה אנחנו בעצם מתממשים מבחירה.

וכל תפקיד ונושא תפקידי מאפיין דינמיקה שונה המתנהלת ונוצרת בין המשתתפים, וזה עוזר להגביר את התחושה את היכולת להיות אתה ולא אתה

במיוחד בעולם שמכוון ישר למיניות ומיניות זה דבר מאוד חשוף לא רק לגופנו אלא לנפשנו, יש כלכך הרבה תפקידים מגוונים היבטים שונים ופירושים שונים לכל תפקיד, כי בסופו של דבר מי שמגלם את התפקיד הוא אדם והוא או היא יוצקים עצמם לתוך התפקיד ובחלקם מתנתקים ממי שהם ובחלקם בוחרים את הרמה שבה הם יתממשו, יש היבטים שונים למושגים שונים ואם זה שפחה או נשלטת בהיבטים של התמסרות או מסע להתמסרות לחלופין טוטאליות או לא טוטאליות, 24-7 או מתי שנוח.

דומיננטים או דומים אם תרצו ואדונים ומאסטרים, האם לכל מושג ומושג תפקיד אחר? לא בהכרח, למה לא? ואולי כן? כי מי שקובע ומגדר ומגדיר את המושגים ואת התפקידים, הוא האדם היוצק את מבטו ודעתו ורגשותיו לתפקיד.

כשאומרים דומיננטים מתכוונים לאנשים בדרך כלל בחיי היום יום דומיננטים ולקווי אופי דומיננטים והביטים דומיננטים כמו נוכחות ועוד אך דומיננטי בעצם תופס לכל תפקיד של דום, אדון, מאסטר,סאדיסט.

ואולי יש כאלו שיתפסו בזה אחרת? וזה גם לגיטימי כי בסופו של דבר לכל תפקיד היבט אחר כי לכל תפקיד יש אדם אחר.

יש כאלו שמשתמשים באדון ושפחה ואז פילגש כצלע שלישית ועד אבא ואמא בת וילד.

שולטת ועד מאלף וחיה גורה או גור, ובתוך כל תפקיד נוצק נוצר תמהיל שונה על פי ראיה משותפת או מכוונת יש כאלו שיתממשו בסגידה, ויש כאלו שרק באימפקט ויש כאלו שרק בגרון והשפלה.

ויש נשלט ויש עבד ומהצד השני שפחה ונשלטת וגור או גורה חיית מחמד ילד ילדה סוררת או פרחחה גברים ונשים ויותר מגוונים כאחד באותם מסגרות תפקיד

ועד נשלטים שמתממשים כסיסי הכפויים לתפקידים נשיים.

אבל אני בעיקר רוצה לדבר על....משהו שלא מדברים מספיק בהקשרים כאלו לצערי ובעצם עזר למנף את הרעיון התפקידי כעזר מיני ומעורר פסיכו דרמה, כפירושה "נפש ופעולה" היא שיטת עבודה בפסיכותרפיה שמבוססת על הפעולה הדרמטית ועל משחק תפקידים, מי שצר את המושג והשיטה.

יעקב לוי מורנו פסיכיאטר שפגש את פרויד ואמר משפט מאוד אלמותי בהקשרים פסיכיאטרים:

"ובכן, ד"ר פרויד, אני מתחיל מאיפה שאתה מפסיק. אתה פוגש את האנשים בסֶטינג המלאכותי של משרדך. אני פוגש אותם ברחוב ובבתיהם, בסביבתם הטבעית. אתה מנתח את חלומותיהם. אני נותן להם אומץ לחלום שוב. אתה עושה להם אנליזה ומפרק אותם לחלקים. אני נותן להם לשחק את התפקידים המסוכסכים של עצמם ועוזר להם לאסוף את החלקים יחדיו בחזרה"

כן פסיכו דרמה היא שיטת טיפול באומנות המשחק והדרמה המאפשרת לבן אדם דרך הדמות להתמודד עם חוויות חרדות טראומות ומחסומים ריגשיים דרך משחק עצמי או זוגי.

ובנוסף תורמת הפסיכודרמה לשיפור משמעותי בהגדרת הזהות האישית והמקצועית ועד בעיות ביחסי הורים-ילדים (בכל גיל), משברי גיל, בגידת הגוף, שכול, אובדן, פרידות וויתורים הכרחיים.

למה השיטה קשורה דווקא למהות משחקי התפקידים בבדסמ?

תחשבו טרפיה בדרמה מינית המאפשרת לך להשתחרר מעצמך הרגיל ולהיות בתפקיד, כמו שבן אדם ברגע שהוא הולך לעבודה מחליט ללבוש בגדי עבודה או בגדים לעבודה ולדייט על מנת לתת לעצמו הרגשה נכונה והביט נכון והתאמה לסיטואציה כך אנחנו לובשים תפקיד בשביל לתפקד.

השיטה מבוססת על האמונה שבכל אדם יש מן הכוח הבורא והיוצר וכך גם משחקי תפקידים בבדסמ אתה בורא ויוצר את הדמות שאתה או יוצק את עצמך לתפקיד כהיותך אתה.

תמיד יש בך בחירה ותמיד יש לך בחירה כמובן כשהכל נעשה בהסכמה מלאה ומוחלטת.

היכולת לראות את המציאות או את עצמך בעיני התפקיד והאחר פותחת אפשרויות לשיתוף פעולה תוך פתיחות לנקודת מבט שונות עם עצמך ועם מי שמולך, פתיחות שהיא אבן יסוד להכרות מעמיקה יותר עם העצמי שבך.

ניקח לדוגמא ddlg שלא בהכרח הוא חוויה מינית, אך מאוד חוויה פנימית המאפשרת לך להיכנס לספייס ולמקום הקטן של עצמך או הבוגר אבהי ולהתנהל מתוכו בהביט ובהקשרי עוררות או לחלופין תקשרות.

כי גם כשתמנהל תמהיל על בסיס מיני כביכול או גוון כוונתי למיניות עדיין הוא מעצים את התקשורת.

אווירה:

כמובן שבבדסמ בין אם זה מועדונים או זוגות בדסמים משקיעים נורא באווירה ולבוש

הכנסה לתפקיד השימוש בלבוש המושפע בהבטים של מטאל ודארק וגותיקה ועד ווירד וחריג ועד עירום מוחצן מנרות ריחות מוזיקה מוגדרת ועד משחקי אור ותפאורה כלי עזר שולחנות ועוד שעוזרים לבן אדם כפסיכודרמה להוציא מעצמו את התפקיד

ולהעצים את החוויה כמה שאפשר ומתאפשר.

בסופו של דבר בדסמ בעולם אוטופי אולי היה יכול להיות כלי טיפול

אולי לא, אך הוא בהחלט מדמה אחד כזה, יש כאלו שיגידו שבשבילם בדסמ הוא טיפול לכל דבר.

בדסמ הוא בדסמ וטיפול הוא טיפול.

טואול - בניית אתרים