פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלהOld Guard, New Guard:

במקורו הוא כינוי בתוך קבוצה בתוך קהילת הבדס"מ אשר הפועלת תחת פרוטוקולים קפדניים בסגנון צבאי,

מקור המונח נוצר בסוף שנות הארבעים תחילת שנות החמישים במועדוני S&M.

רבים ממיקמי הזרם והקבוצה והתפיסה היו חיילים ותיקים הומוסקסואלים ממלחמת העולם השנייה, וזה הוביל להשריש את צעדי המשמעת בסגנון הצבאי של הקבוצה שראתה עצמה זרם בתוך קהילת הבדסמ, והשתייכה לזרם לובשי העור(בארצות הברית ובקהילה הגאה יש ממש זרם אמיתי של חובבי עור).

הקבוצה במקורה הייתה חשאית, כפי שהיא קמה בתקופה בה כל דבר שקשור להומוסקסואליות או BDSM נחשב לטאבו, חשוב לציין שהקבוצה הייתה בעיקרה וברובה מורכבת מגברים הומוסקסואלים והם העתיקו את הקונספט הצבאי לתוך הקינק שלהם ואימצו את לבוש העור, וכך היה שהסגנון הלבוש הרשמי היה מבהשראת הצבא.

בקבוצה הייתה הירככיה מאוד ברורה ורשמית מאוד, הקבוצה הקימה סוג מסוים של שפה משלה בתוך קהילת BDSM וכללי התנהגות וחוקים משלהם שעד היום הולכים עם רבים מאיתנו.

חברי הקבוצה כיאה לחיילים לשעבר האמינו נורא בדרגות, והתקדמות בהדרגה, והאמינו שמי שמצטרף לקבוצה צריך להתחיל משום מעמד ומלמטה ולעלות בהדרגה, והגברים שהצטרפו היו צריכים להתחיל מלשרת את האדונים או תקופת ביקורת ובעצם להיות נשלטים לפני הצטרפותם לקבוצה בכלל, ההירככיה באה לידי ביטוי גם בקולרים ובלבוש,

במהלך תקופת השעבוד הם יקבלו קולרים שונים לציון מקומם, והתקדמותם ובעצם

הקולרים יתאימו לשלב המסע של האדם לתוך הקבוצה והקהילה, כמו חניכה, אימונים וקבלה.

הם הכתיבו פרוטוקלים של משמעת מאוד קפדניים אך היו מאוד קשובים לצד הנשלט, ולרמת השליטה האפשרית.

הנוכחות של הרעיונות והמסורת של המשמר הישן מתגלגלים עד היום ומפורשים בצורה שונה בזרמים ואנשי הקהילה, ורבים עדיין נוהגים כמוהם, ומשתמשים במושגים שלהם ואימצו את תפיסת עולמם, חלקית או יש שיגידו מלאה.

אך מכיוון שהיום יש יותר פירוש לבדסמ בכלל וליחסים, ומכיוון שהקבוצות הקיימות ואנשים בתוך קהילת הבדס"מ משתמשים בצורות שונות של ביטוי הן התחילו להיקרא המשמר החדש.

יש אנשים שעדיין משתמשים במושג המשמר הישן וחולקים על כך שצריך להשתמש במושג המשמר החדש,וכל אחד בוחר את תפיסת המושג.

היום המושג אולד גארד משומש במילה לתיאור מקבילה של המילה דינוזאור אדם שעבר דבר או שניים בעולם הבדסמ והשימוש לעיתים במושג הוא על מנת להבליט שמירת ערכים, יש שיגידו של "פעם".

התנהלות שלהם למשל הביאו לעולם הבדס"מ את

קוד המטפחת/הבנדנה

סימנים נראים לעין המסמנים לאחרים בסביבה כי, את/ה משתייכים לסצינת הבדס"מ.

קוד הבנדנה החל בשנות ה-70 בקהילת הגייז אך, כיום נעשה בו שימוש הולך וגובר בקהילות השונות.

ככל הידוע, בעבר נהגו גייז לקשור בנדנה סביב צווארם או סביב הקרסול, (מחוץ או בתוך המגף), כאשר הכיוון אליו פונה הקשר היה משמעותי מאוד.

כיום כמעט באופן בלעדי, שימוש בקוד הבנדנה נעשה ע"י תחיבתה לכיס האחורי של המכנס, כאשר חלק ממנה גלוי לעין על מנת שצבעה יראה בבירור, למיקום ולצבע יש משמעות.

צד שמאל שולטים צד ימין נשלטים, משמעות הצבעים אינה אוניברסלית ויכולה להשתנות במדינות ובתרבויות שונות.טואול - בניית אתרים