פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה


משחקי חיות או מחמד:

הם משחק תפקידים בו משתתף אחד או יותר מקבלים את התפקיד של בעל חיים, ממש ככה.
בדרך כלל בן הזוג "החיה" הוא הכנוע או נשלט על ידי אדונם הדומיננטי, וכך הם
נכנסים לדמות מאפשרים לעצמם להתחבר לדמות ליצוק את הדמות אליהם ולאפשר להם להתנתק מעצמם או להתחבר לצד החייתי שבהם, נוטים לחשוב שמשחקי חיות זה רק הצד הנשלט לוקח על עצמו אך זה טעות, גם הצד הדומיננטי יכול.
כמובן שמשחק pet play או animel play נמצא בדרך כלל בהקשרים של BDSM, בגלל הגוון ההשפלתי שלו.

"משחק בעלי חיים נקרא גם לעיתים משחק חיות מחמד."

כמו במשחקי תפקידים אחרים, מידת משחק והבחירה של הדמות תלויה בהעדפות המשתתפים.
משחק בעלי חיים עשוי להיות כרוך בחיקוי קולות של בעלי חיים, זחילה, או על ארבע, בנוסף האכלה ביד או קערה, חבישת קולר ורצועה או לשכב במלונה או כלוב. במקרים אחרים החיית מחמד עשויה ללבוש מסכות של החיות אותם הם מבקשים לגלם, ושאר אביזרים אחרים כמו אביזרי החמשה לידיים ולרגליים, זנב או פלאג זנב, ובגד גוף או לבוש מסויים המאפשר להיכנס לדמות, ולעבור שינוי תוך שמירה על המרקם של השעבוד וכל זה כדי להידמות יותר להידמות החיה.
השולט או השולטת עשויים להגביל את תנועותיהם של חיית המחמד שלהם על ידי שמירתם בכלוב או מחוץ לרהיטים או להכריח אותם לעשות את צריכהם בחוץ ולא בשירותים אנושיים.
ידברו בקול סמכותי של אילוף,ומבט, התפקיד הדומיננטי לא פחות חשוב בשביל להשריש את ההוויה הרצויה בין הבוחרים להתממש.

ישנן פעילויות ספציפיות שמעורבות בסוגים מסוימים של משחקי בעלי חיים. במהלך משחק פוני, למשל, המאלף יכשיר את "הפוני" שלו ללכת ולהתגלגל או לחלופין ירכב עליו, במהלך משחק גורים או קיטי, אדונים עשויים לצפות לאהבה ולצייתנות תוך כדי אינטראקציה עם חיות המחמד שלהם.
לפעמים משחק גורים עשוי לכלול שני "גורים" הנלחמים על דומיננטיות.
ויש שוני בין אנימל פליי לפט פליי.

משחק בעלי חיים מאפשר למשתתפים להשתחרר מקיומם האנושי ולקחת אישיות אחרת. חלקם נהנים מההנאות החושיות של משחק בעלי חיים, כמו למשל ליטוף או החזקה, ואילו אחרים חשים קשר רוחני לפרסונה החייתית שהם לוקחים. אחרים נהנים מחילופי הכוחות המתרחשים במהלך משחק בעלי חיים, והדרך בה הדבר מחזק את התפקידים במערכת יחסים של BDSM.
אנשים רבים נהנים ממשחקי בעלי חיים מבלי לחבר זאת לבדסמ, בעוד שאחרים חשים שמשחק בעלי חיים הוא דרך מקובלת לחיות את הפנטזיות הארוטיות החיות שלהם.
לחלק מהמתחברים לזה יש גינונים של חיה, במהלך חיי היום יום שלהם, לרוב זה משחקי חיות מחמד שמנטאלי אנחנו יכולים לקשר לתבניות של ddlg.

אנשים שמתעוררים מינית כאשר הם מתנהגים או מדמיינים את עצמם כחיה ידועים כאוטוזואופילים.

חלק מחברי קהילת BDSM נהנים ממשחק בעלי חיים עד כדי כך שהם חיים כחיה שנבחרה כל הזמן.
תרגול זה חורג ממשחק תפקידים והופך לבחירת סגנון של ממש של עצם קיומם.
כמי לאכול ולשתות רק מקערה או אפילו ללון בכלוב באופן קבוע.

ופה די מתקשר primal לצד השולט

primal
בעצם מגיע ממקום בו תרבות המסכות יכולה ליפול, ולאפשר משחק על דחפים ודחפים בצורה ישירה יותר, פירוש הזהות הבוגרת והמעוצבת שלך מחדש, יש שיגידו להתחבר לחיה שבך לחייתיות שלך,ויש שיוסיפו להשתחרר לגמרי פשוט להיות,
לתת להכל לצאת החוצה.

אלו יכולים להיות רגשות מיניים גולמיים ומחוספסים, אך הם יכולים להיות גם שמחה, רגשות עמוקים של אהבה ואינטימיות, תחושות של רוך עמוק, אפילו עצב ויגון.
Primal
במקורו הוא סוג של דימוי לשחרור מיני של משחקי ניצוד וצייד, אפשר לשחק את זה ברחוב, במסיבה, בבית, ולאתגר את עצמכם, הוא לעיתים מקושר למשחקי אונס, ויש בו משהו מאוד ערפדי, הטורף צמא לטרף.

את הprimal שיחקו הרבה אצילים ומלכים נסיכות ומלכות בעבר, בעיקר בערי המזרח וגם במערב, עם שפחותיהן עבדיהן ובני זוגם.

"Primal" לא בהכרח צריך להתכוון "מחוספס" (אם כי לעתים קרובות הוא עשוי ומכוון לשם זה יותר עניין של להיות גולמי ולא מסונן, יהיו הרגשות שקיימים."

כיאה לגוון מסויים של משחקי תפקידים
גם פה צריך למצב לגדר ולהגדיר גבולות או מילות מפתח, ואת ההגדרה להתממשות הזו, להבין לאן אנחנו שואפים להגיע,
הנה כמה דוגמאות..

טורף: הטורף המבקש לצוד ולנסות לתפוס טרף.

טרף : הטרף המבקש להיות ניצוד על ידי טורף.טואול - בניית אתרים