פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה

בדס"מ והתעללותבדס"מ והתעללות

בדס"מ או סאדו מאזוכיזם אם תרצו הוא לא אמור להיות התעללות והוא לא התעללות
בדס"מ תמיד נעשה בהסכמה מלאה של כלל הפרטנרים המבקשים להתממש, והמטרהלאפשר התאפשרות מינית או לא מינית אירוטית פרקטית וישום של פרקטיקה אירוטית זוגית בצורה בטוחה ושפויה. 

המטרה היא לתכנן כמה שאפשר בצורה נכונה ובטוחה את הסצנה, ולאפשר 
לבן אדם להתאפשר בצורה ריגשית  פיזית ומינית בגופו ונפשו בצורה תקינה.

מזה תקינה? תקינה זה אומר שאין נזק כלשהו ריגשי או פיזי לטווח הארוך או הקצר,
המטרה בבדס"מ היא לא עשות נזק, היא לא להכאיב ללא מטרה.

לעיתים אנשים לא מצליחים להבחין בין קשר התעללות ואלים לקשר שלא בבדס"מ, בגלל הנחת היסוד בבדס"מ שברגע שהחלטת להתמסר או לשלוט הכל מפורש בצורה שונה ויחודית לעולם הבדס"מ וזר לא יבין זאת. 
בדס"מ שבו מתקיימים פרקטיקות אירוטיות שלעיתים אולי מדמות מהצד או מהצג אלימות כלשהי כפירוש המנטאלי מוחי הנעשה כתוצאה מתבניות חברתיות שדרכם אנחנו מסתכלים ומפרשים.
אך ברגע שנבין מזה בדס"מ ומזה קשר מתעלל ואת ההבדלים שבניהם נדע להסביר לעצמנו ולהסביר לאחרים את הנחות היסוד שבבדס"מ הסכמה משא או מתן שיתוף חוויה ותקשורת רגש ביטחות כנות ושפיות.
תמיד וצריך תמיד להתקיים משא ומתן מקדים בבדס"מ בנוסף להסכמה שמאפשר בעצם לתקשר על כל המימוש והסתכלות לגבי הפנטזיה והמציאות והציפיות. 
יש הרבה אנשים שריגשית מרגישים התעללות בגלל התמכרות של שולטים חדשים 
לראיה של דמות, וכהדמות הופכת להכל האדם נעלם וכך נוצר נוצק מצב שבו לא מתאפשר קשר תקין כלל. 
התעללות ריגשית נפוצה לא פחות מהתעללות פיזית במיוחד בבדס"מ, ובדס"מ
נועד בשביל להעצים ולהתעצם. 
לכן צריך עוגנים צריך אנשים טובים שנכיר ויזהו מה שאנחנו לא רואים לפעמים, כי לפעמים כשהקשר מתעמק והתקשורת מתהדקת העולם נהיה אחד מול השני ואז הראיה נהיית ראיית מנהרה יכול להיות שאנחנו מפספסים דברים במהלך קשר שהוא מטבעו עוצמתי ומעצים כהיותו מיני יצרי.
הגוף משפיע על הנפש, והנפש משפיע על הגוף, ככל שאנחנו פעילים מינית יותר 
עם הפרטנר שאיתנו אנחנו חשופים יותר אליו ונחשפים אליו כמו שהוא אמור להיחשף אלינו. 
והאמון והרגש שהוא חבל דק מאוד ללכת עליו מתעצם וכך נוצר מצב שלפעמים בצורה הלא בריאה של דברים יכול להיווצר קשר לא בריא, האם זה רק לבדס"מ? ובבדס"מ? לא. 
ההיבט של קשר לא בריא והתעללות נפשית ריגשית או חס וחלילה פיזית קיים לצערנו ומתקיים בשלל גוונים של מערכות יחסים, בגלל שבדס"מ מורכב בפירושו מסאדו ומאזו ופחות מתמקדמים במושגים של ההסכמה והccte נוצר מצב שבתת מודע ובתודעהמקשרים בדס"מ להתעללות.
אף אחד באמת לא מבקש לעבור התעללות, בשום צורה לא בבדס"מ ולא 
בשום מערך יחסים אחר, התעללות היא מצב שנעשה כשאין הסכמה באמת, כשיש מניפולטביות אך עדיין הכל זה חבל דק מכיון ששוב בדס"מ הוא אירוטי ובמצבים אירוטים אנחנו מחקרית גם נוטים קצת לאבד את הראיה הצלולה שלנו ושבנו. 
הרעיון המרכזי הוא תקשורת תקשורת תקשורת עצמית וסביבתית וברגע
שהיא מתבצעת המצב גם של קריאה לא נכונה של סיטואציה גם בפגיעה ריגשית יכולה להתבהר מאוד מהר. 
בדס"מ מגדר את עצמו במילת ביטחון ועד שלל אלמנטים של מיצוב גבולות ועוד בשביל להגיע למצב שלא רק ההסכמה תתקיים אלא גם ההבנה והתבונה בנוסף להסכמה והראות הנכונה. 
כן צריך לזכור ובעיני מנקודת מבטי אנשי בדס"מ לא נוטים לשתות אלכוהול, או לצורך סמים ואני נגד בצורה מוחלטת לאלכהול או סמים אבל בעיקר באקט, בשביל לא ליצור מצב שלא אי הבנה או עירפול חושים.
יש וקיימים בכל מצב מערכות יחסים לא בריאות גם בוניל וגם בבדס"מ מערכות יחסים הרבה פעמים נכנסים למערך יחסי שליטה או וניל ולא שמים לב לסימנים המקדימים שמאפשרים מהר מאוד לקשר לעבור מהמצב הנורמלי שלו לתוך מצב של ניצול תלות והתעללות ריגשית. 
הרעיון של בידוד בתוך בדס"מ קיים הרבה שנים שולטים או שולטות לעיתים נוטים לבודד את הנשלטות או הנשלטים שלהם תחת פרוטוקולים ועד הגדרות וזה דבר שלא צריך להתקיים הבידוד יוצר דרך מקולקלת וחוסר באינטרקציה יכול בסוף להתנקם בכם. 
רגשות של קנאה ורכושות הם דבר שקיים בכל מערך יחסים לא רק בדס"מי, 
וצריך רק לגדר את התקשורת במקרים שזה קורה על מנת שזה לא יגלוש לפגיעה ריגשית ועד היבטים של צעקות או אלימות חס ושלום. 
כן צריך להגדיר מראש לא נפרדים אנחנו כאן בשביל להתמודד, וכל קשר ולכל קשר
יש עליות ומורדות וצריך לדעת להבין ולהתמודד, איך לסלוח ואפילו לגדר זמנים. 
אין קשר גם ה24/7 בדס"מי וגם כביכול gor או dos או קשר כלשהו אלטרנטיבי של בדס"מ נטו תמיד קיים תקשורת תמיד מתקיימות שיחות גבולות חילופי דעה נשלט/ת היא או הוא הם בני אדם לא משנה כמה הגדרת הדמות כביכול אמורה להיות חזקה, וטוטאלית לתוך מערך היחסים או החיים עצמם.
שולט או שולטת שבאים לעולם הבדס"מ לא באים רק מתבניות עוררות של יצרים שנאגרו אלא אמורים לבוא מתוך אהבת אדם בדיוק כמו הצד הנשלט סימנים להתעללות הם סימנים מאוד ברורים, של חציית גבולות אדומים, ועד נזק לרכוש,ניצול כספי לא בהסכמה, כל דבר שהוא נעשה במצב של אי הסכמה, אי תקשורת הוא התעללות, חד צדדי,  בלי הכנה מנטאלית בלי הכנה גופנית לא משנה איך תסתכלו על זה, וזה התעללות. 
לכן חשוב להיות ברורים כמה שאפשר, ובדס"מים שלא מצליחים ליצב את הקשר שלהם כן צריכים להיות יותר פתוחים להקשרים של טיפול. 
בסופו של דבר בבדס"מ אתה בוחר בן אדם את או אתה לא בוחרים רק שולט או נשלט.
סאדו מזוכיזם הוא בחירה בדס"מ הינו בחירה, התבניות עוררות שלנו לא משנה אם 
דרך התעללות בילדות או בהקשרים של פגיעה כלשהי ריגשית או רעיון של דחיה או בדידות לא משנה גם אם בחרנו בגלל זה בבדס"מ, זה אינו מצדיק שום קשר מתעלל בדס"מי. 
בדס"מ הוא מעצים הוא חוויה מינית יצרית אנושית בין בני אדם המבקשים להתאפשר
להיות נכונים לעצמם לסיטואציה וגם אם ירצו לתקן את ליבם את שפיותם או את ריגשותיהם או את מיניותהם, בדס"מ הוא היום ובעיקר היום תוצר של טוב לעשות טוב.
תמיד חשוב לזכור לכל צד של סיפור יש שני צדדים, וחשוב כן לשמוע את שתיהם.

למרכז טיפולי ולאנשי טיפול ורווחה עם קינק אוואר בנושאי התעללות ובהקשרים של בדס"מ ניתן לפנות למרכז למיניות אלטרנטיבית לחצו כאן


logo בניית אתרים