פורטל מקיף לעולם הבדס"מ

האתר מכיל תכנים מיניים וגסים ומיועד לגלישה אך ורק מגיל 18 בלבד ומעלה


CCSTE-R/CCSTE:
שפוי בטוח ובהסכמה...אבל מה עם

אמון בבדסמ? ואמון תקשורת כנות רגש ונוחות? Ccste?

הרעיון של טוב או רע לגבי סקס הוא סובייקטיבי לגמרי, ומשתנה מבן אדם אחד לאחר יש שיגידו שאם סקס טוב הוא מהגוף לנפש, אז בדסמ טוב הוא מהנפש לגוף, ויש שיגידו שזה אותו הדבר. בבדסמ יש כמה מושגים שלא נאמרים מספיק שהם הרבה יותר קשור לבדסמ נכון מאשר המושג הכולל, והם לא חקוקים בדיוק על אבן אבל הם בהחלט חקוקים למי שחי ונושם את עולם הבדסמ כמהות ולא רק כהוויה. אז מזה? מה עושה בדסמ לנכון מעבר לssc? Ccste מזה? המצאה? לא כלכך ואולי אבל אם כבר אלו ראשי התיבות של:

comfort נוחות, communication תקשורת trust אמון, sincerity כנות,emotion רגש. ממש כמו שפוי בטוח ובהסכמה ssc,


נוחות

נוחות זה ההתחלה, נוחות זה הריח של מי שמולך התפיסה של המציאות והסיטואציה היכולת שלך לפרש ואז לקבל לעורר רעיון בעצמך של להתאפשר, הקשר של התמונה במחשבה למציאות כמו נמתכים בשביל להתחיל ליצב אותך לקראת המסע שלך.

נוחות היא הכל אבל היא לא..

אמון:

בשביל באמת להיכנע בצורה מלאה צריך אמון ו לא רק אומץ נפשי וביטחון,נכון שבדסמ אתה עושה מבחירה ומתוך עצמך לעצמך ואז לאחר,אך אוויר הקיום של בדסמ הוא הדדיות, חילופי כוחות בהסכמה בין הפרטנרים המבקשים להיות ולהתממש בתפקיד שבחרו בו ביחד ויש להוסיף ולהדגיש באמון מלא.

למה אמון כלכך חשוב? כי אמון הוא הגשר בין להישאר בשליטה ולאבד שליטה, אמון הוא החבל הכרוך על הגוף שלנו כשאנחנו מטיילים לנו על הקצה,

מיניות זה דבר חשוף מאוד להתממש בו בדסמ כתרכיב מהבסיס יש בו גוונים אירוטים לשלל הצבעים שלו, מקשירה ועד אימפקט ועד השפלה והחפצה, יש שיגידו שאלמנטים שונים בתרכיב בדסמי לא קשורים למיניות בצורה מוחלטת.

זה נכון ולא נכון, זה סובייקטיבי, אך אי אפשר שלא לראות את הקשר בין עוררות מינית תודעתית ותת הכרתית או הכרתית לבדסמ.

מערך יחסים תמיד מתקיים גם כשהוא כביכול לא מתקיים, ההגדרה של מערכת יחסים היא די מסוגרת, אבל כשאתה מתחיל תקשורת עם בן אדם לגבי אפשרות ליחסי קירבה בינך לבינך זה נחשב כבר אז מערך יחסים.

לתת אמון זה קל מידי, יש בנו לעיתים רעב עצום להרגיש לתת אמוננו לאיש סוד של גוף ונפש, אך זה דבר מסוכן מידי וחבל דק מידי לעיתים, וכשנכבים או נופלים אז לוקח הרבה זמן עד שניתן אמון שוב.

יש סוגים שונים של אמון,אם זה אמון מקדמי, כמו להרגיש את הנוכחות של האדם שמולך ומבלי להיות מודע או במודע או לחלופין הסתכלות כ כלל על האחד שמולו,ולהאמין בטוב באהבה בזה שכל בן אדם טוב ביסודו.

אמון נרכש, הוא אמון שמצטבר עם הזמן והתחיל בגלל מפגש עם נקודה מסויימת במציאות שנתנה לנו אפשרות לפתח אמון לגבי מי שמולנו, אך עדיין היננו צריכים חיזוקים מהמציאות כמסע לרכישת אמון עד שאפשר מוחלט.

אמון הוא דבר מאוד חשוב לבדסמ ובבדסמ על כל צבעיו וגווניו, הוא יעזור להתמסר להשתפר להשתבח הוא האבקת הקסמים שבין ניסוי ותהייה לבין התכלס.

כנות

כנות היא מתוך התהליך של אמון או אפילו לפני, והיא מה שעוזרת לבסס את האמון, בעולם של מסכות וגלימות ורעשים, מיניות וחשיפה ויצרים קשה להישאר אמינים וכנים, השקר הוא קל מידי, והכנות...היא על פי תפיסה של המציאות יש שיגידו שבעולם הבדסמ קל לשקר, הוא עולם שלרוב ברובו דורש ממך להתנהל וירטואלית תחת כינוי לעיתים ולהסתיר את אופייך או דעותיך לעיתים, גם כחלק מהנורמות והטאבואים הקיימים בעולם המודרני והפחות,בדסמ תודעתית עדיין נחשב סטייה מהתקן שנקבע לנו מגיל קטן.

כתפיסה לעולם משפחתי, ואנושי.

לרוב אנשים באמת הולכים להתממש בתוך בדסמ בצורה מלאה כשהם יכולים להרשות לעצמם להיות כנים עם עצמם.

לכך כנות מתחילה מעצמך, תהיה כנה לעצמך תוכל בקלות להיות כנה לאחר, כך גם השקר מתחיל בך.

וכנות זה תרכיב מאוד חשוב במערך יחסי בדסמ על כל גווניו, כנות עצמית לשולט ולנשלט תאפשר ליצב כל דבר בעצמם ובסיטואציה.

תקשורת:

תקשורת.היא הבסיס לכל מערך יחסים ונילי או בדסמי, היכולת לתקשר בנוחות מאפשרת לך להרגיש אמון בצורה נכונה ולהיות כנה בצורה נוחה, תקשורת זה קודם כל הקשבה, כי לדעת ולרצות להקשיב זה רעב לתקשורת,רעב למי שמולך רעב לסיטואציה אהבת אדם,

היכולות.שלך בתור שולט או נשלט תלויים ביכולות שבך לתקשר עם עצמך ועם מי שמולך, הבסיס לצמיחה המאפשר להתבונן להבין לגעת ולהרגיש זו תקשורת.

רגש:

רגש הוא mental bondage הרגש שלך לעצמך ואל מי שמולך,רגש זה קשירה מנטאלית זה שליטה מנטאלית זה מהות ועולם בתוך מערך היחסים.

רגש הוא הדובדבן שבקצפת הדבק שמחבר בין התקשורת לאמון לכנות ועושה אותם אחד וחזק, ומעורר את החשק להיות.

רגש מאפשר לך לצאת מהגוף בכל רגע נתון ולאפשר לעצמך להשתחרר רק ממילה כותבה,מחשבה קטנה,או צליל אחד.

אך אם הוא לא יגיע ביחד עם אמון כנות ותקשורת הוא יהיה חלול מאוד ולא ויכול לעוור אותך עד לפגיעה המיוחלת.

אז בעיני אין בדסמ אמיתי ונכון בלי אמון, בלי ליצב תקשורת, בלי לשאוף לכנות עצמית ואל מי שמולך, בלי להרגיש נוחות.

Ccste

מושג חדש לכם? אולי כמושג אבל האלמנטים האלו חייבים להתקיים בבדסמ נכון ונבון כאחד.

למה בבדס"מ אפילו בכל מערך יחסים...אך הנני בבדסמ עסקינן.

ואם ssc הוא היסוד לבדסמ נכון כאקט, Ccste הוא היסוד לבדסמ נכון במערך יחסים.
ccster זה כולל אחריות

"נוחות מאפשרת לתקשר ואז לאמון להיווצר ולרגש להיות ולגוף ולנפש להתממש בדסמ נכון" אלי דום
logo בניית אתרים